حذف اکانت فیک اینستاگرام

حذف اکانت فیک شخصی در اینستاگرام:

اگر در اینستاگرام برای شما کسی پیج فیک ساخته است (یعنی اکانتی در اینستاگرام ، بدون رضایت شما عکس های شخصی شما را منتشر میکند ، ) میتوانید به ما اطلاع دهید تا ، پیج فیک تان را حذف کنیم.

البته اگر خودتان هم در اینستاگرام پیج دارید ، میتوانید آن پیج فیک را ریپورت کنید ، که اگر ازین طریق نتیجه نگرفتید ، به تلگرام ما به نشانی Amir_bazgardani پیام دهید ، تا پیج فیک شما را حذف کنیم.


چگونه پیج فیک تان را در اینستاگرام حذف کنید

همانطور که در بالا اشاره کردم میتوانید اینکار رو به ما بسپارین ، تا اکانت فیک تان را در صورت صحت در مدت زمانی کوتاه حذف کنیم.

اما اگر خودتون میخاید دست به کار بشید ، و خودتون در اینستاگرام پیج دارید ، میتوانید پیج فیک را ریپورت فیک پیج کنید. البته در این روش باید دقت کنید که قدمت پیج تان از پیج فیک بیشتر باشد ، چون در غیر این صورت احتمالش هست که اینستاگرام به اشتباه پیج خودتان را ببندد.

پس اگر نخاستید ازین روش پیج فیک تان را ببندید یا ازین روش نتیجه ای نگرفتید یا کلا توی اینستاگرام خودتون پیجی نداشتید ، میتوانید اینکار را به ما بسپارین تا از روشی دیگر ، پیج فیک تان را حذف کنیم.

راه ارتباط با ما ؛ تلگرام Amir_bazgardani

پاسخگوی فوری


اگر صاحب عکس در اینستاگرام پیج نداشت ، چگونه اکانت فیک را حذف کند

اگر شخصی خودش در اینستاگرام پیجی نداشت و اکانتی عکس های آن را بدون اجازه منتشر میکرد ، همانطور که در بالا اشاره کردیم میتوانید به تلگرام ما پیام دهید تا اکانت فیک تان را حذف کنیم.