بازیابی اکانت غیرفعال شده اینستاگرام

بازیابی اکانت دیسیبل شده اینستاگرام –
اگر هنگام لاگین کردن به پیج تان با ارور بالا مواجه شدید یعنی اکانت شما توسط اینستاگرام غیرفعال شده است. اینستاگرام اکانت هایی که قوانینش رو رعایت نکنن و آن اکانت از سمت کاربران گزارش بشه و اینستا تایید بکنه ، اینستا اون پیج رو دیسیبل میکنه

معنی دیسیبل در اینستاگرام

دیسیبل یعنی غیرفعال شدن پیج از سمت اینستاگرام – به دلیل رعایت نکردن قوانین اینستاگرام

آیا پیج دیسیبل شده بازگردانی میشود؟

چندین نوع دیسیبل شدن در اینستا هست ،

بطور مثال احتمال بازگردانی دیسیبل کپی رایت بسیار کم هست، یا اینکه دیسیبل فیک پیج به هیچ عنوان قابل بازگردانی نیست ، مگر اینکه اینستاگرام به اشتباه آن پیج را بسته باشد.

اما اکثر اکانت هایی که “دیسیبل معمولی” میشوند ، قابل بازگردانی هستند. که برای بازگردانی این نوع دیسیبل میتوانید به تلگرام ما به نشانی Amir_bazgardani پیام دهید .(پاسخگوی فوری در خدمت شما عزیزان هستیم)

دیسیبل معمولی

اکثرا پیج هایی که فعالیت زیاد رباتی دارند با این دیسیبل مواجه میشوند (یعنی یا از ربات اینستاگرامی زیاد برای افزایش فالور اینستاگرامی استفاده میکنند و ربات به پیج شان متصل هست و یا اینکه فالو و آنفالو زیاد میکنند ، یا استفاده زیاد از فالور فیک برای افزایش فالور پیج. یا بلاک شدن بیش از حد از محدودیت های اینستا و …

امیر بازگردانی

جهت دیدن گوشه ای از پیج های بازگردانی شده توسط ما میتوانید به کانال تلگرام ما به نشانی Amir_bazgardani مراجعه کنید . همچنین جهت ارتباط با ما آیدی ما داخل کانال تلگرام گذاشته شده است.